Wirtualna strzelnica „POJEDYNEK” na eliminacjach Strzeleckich Mistrzostw Polski w Wielkopolsce

Wirtualna strzelnica "POJEDYNEK" na eliminacjach Strzeleckich Mistrzostw Polski w Wielkopolsce

19 października br. w Środzie Wielkopolskiej na systemie szkolno-treningowym „POJEDYNEK” odbyły się eliminacje do finału Strzeleckich Mistrzostw Polski dla szkół realizujących programy wojskowe.

Do przeprowadzenia zawodów użyty został system szkolno-treningowy „POJEDYNEK”, zakupiony przez powiat średzki dla Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp. w 2021r.

W celu zapewnienia bezstronności zawodów, organizator – Ośrodek Zamiejscowy Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Poznaniu zaprosił do obsługi wirtualnej strzelnicy producenta – Spółkę Autocomp Management wraz z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia.

W eliminacjach wzięło udział 13 drużyn z Jarocina, Kalisza, Kaczek Średnich, Śremu, Nietążkowa, Grodziska Wlkp., Rawicza, Lubasza, Piły, Poznania i Środy Wlkp,.

3 miejsce zdobyła drużyna CWKM z Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej.  2 miejsce zajęła drużyna OPW z Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp.  Zwycięzcą eliminacji została drużyna Oddziału Przygotowania Wojskowego z Zespołu Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. Zwycięzca tym samym awansował do finału Strzeleckich Mistrzostw Polski, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 8 – 10 listopada br.

Składamy serdeczne gratulacje Zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu.

Fotorelacja:
fot. Krzysztof Worach, Maria Polowczyk, Oksana Taranchuk

Wirtualna strzelnica "POJEDYNEK" na eliminacjach Strzeleckich Mistrzostw Polski w Wielkopolsce - rozpoczęcie

Wirtualna strzelnica "POJEDYNEK" na eliminacjach Strzeleckich Mistrzostw Polski w Wielkopolsce - rozpoczęcie

Góra