Miesięcznik Raport WTO o systemie szkolno-treningowym POJEDYNEK

Dnia 25 lipca w Warszawie Autocomp Management z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia uczestniczył w seminarium naukowym pt. „Wykorzystanie specjalistycznych symulatorów w realizacji procesu kształcenia i szkolenia”, zorganizowanym przez Uczelnię Techniczno-Handlową i Komendę Stołeczną Policji.

Jednym z  prelegentów – ekspertów był płk rez. mgr inż.  Jerzy Jastrzębski, który w wystąpieniu przedstawił projekt „Symulator dynamicznego wykorzystania pojazdów służbowych „POLSYM”, realizowany wspólnie z WITU, na rzecz Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, w ramach Konkursu nr 10/2019 Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na wykonanie projektów w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa.

Ze strony Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia mgr inż. mjr rez. Grzegorz Zasada zaprezentował System Szkolno-Treningowy Pojedynek (Si-C) w wersji dla w służb mundurowych. Po wykładach i prezentacjach wirtualna strzelnica POJEDYNEK prezentowana była uczestnikom seminarium przez p. Krzysztofa Woracha.

Autocomp Management i Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia byli partnerami wydarzenia.

Seminarium naukowe w mediach:

Miesięcznik RAPORT WTO był obecny podczas seminarium naukowego i napisał m.in. recenzję systemu szkolno-treningowego POJEDYNEK – gorąco zachęcamy do zapoznania się z artykułem (plik do pobrania tu) oraz do odwiedzenia strony internetowej magazynu RAPORT WTO

Góra