Wirtualna Strzelnica POJEDYNEK w Czarnej Białostockiej

W Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej została uruchomiona wirtualna strzelnica POJEDYNEK. Inauguracja miała miejsce w dniu 03.10.2023. Jest to pierwsza wirtualna strzelnica w powiecie białostockim.

W uroczystym otwarciu wzięli udział m.in. Minister Aktywów Państwowych – Jacek Sasin, podsekretarz stanu MON Michał Wiśniewski, wiceminister Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski i senator Mariusz Gromko. Nie zabrakło też podlaskich parlamentarzystów, wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego i marszałka Artura Kosickiego.  Zaproszeni zostali również przedstawiciele zarządu powiatu ze starostą i wicestarostą Romanem Czepe na czele, szefowa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku ppłk Małgorzata Repnik oraz samorządowcy z regionu, dyrekcja szkoły i uczniowie.

Z systemu szkolno-treningowego będą mogli skorzystać uczniowie szkoły, mieszkańcy oraz służby mundurowe, w tym również Wojska Obrony Terytorialnej. Wirtualna strzelnica powstała w ramach konkursu „Strzelnica w powiecie” organizowanego przez MON.

Media:

Otwarcie strzelnicy laserowej w Czarnej Białostockiej

Laserowa strzelnica wirtualna w Czarnej Białostockiej będzie otwarta na początku października

Nowa strzelnica w Czarnej Białostockiej jest już otwarta

W Czarnej Białostockiej działa już wirtualna strzelnica. Inwestycja powstała dzięki dofinansowaniu z MON

Dotacja na utworzenie strzelnicy w Czarnej Białostockiej

Góra