Wyposażenie strzelnicy Pojedynek w Lidzbarku

Wyposażenie strzelnicy w LO w Lidzbarku to przede wszystkim  broń treningowa – symulatory laserowe karabinów i pistoletów, moduł projekcji – serce systemu POJEDYNEK, klawiatura i tablet za pomocą których obsługuje się system oraz drukarka pozwalająca na drukowanie wyników przeprowadzonych ćwiczeń.

Dnia 21 grudnia 2023 roku uruchomiono wirtualną strzelnicę POJEDYNEK w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku.

System szkolno-trenigowy POJEDYNEK przeznaczony jest dla klas z Oddziałem Przygotowania Wojskowego, jak również dla uczniów pozostałych klas oraz szkół podstawowych. Odpowiednio dobrane wyposażenie strzelnicy wirtualnej na etapie konsultacji z naszymi specjalistami, którzy fachową wiedzą wspierają na każdym etapie zamówienia, dzięki czemu można dopasować konfigurację systemu i uniknąć nieprzewidzianych dodatkowych wydatków

Wirtualna strzelnica powstała dzięki dofinansowaniu MON w ramach konkursu „Strzelnica w powiecie”. Jest to trzeci tego typu symulator w powiecie działdowskim.

 

Media:

powiatdzialdowski.pl –   Kolejna strzelnica laserowa w powiecie działdowskim

lidzbarklo.pl –  WIRTUALNA STRZELNICA

FB LO w Lidzbarku – Mamy to 👍 W Liceum powstała wirtualna strzelnica.

radio7.pl –  Wirtualna strzelnica w Lidzbarku. Trzecia w powiecie działdowskim

Góra